online magazín

Využijte služby květinářství online

Živá květina je milou pozorností ke každé příležitosti. Ať už jsou to narozeniny, svátek, nebo životní výročí. Květiny a milý dárek vždy vykouzlí u vaší manželky, přítelkyně, dcery, maminky vřelý úsměv, který pro vás bude tou nejlepší odměnou. Proto neváhejte a darujte krásné květiny těm, na kterých vám nejvíce záleží.

barevná kytice

Květinová a dárková služba City Flora se zabývá rozvozem a doručováním květin v celé České republice a do více jak 120 zemí celého světa.Disponuje vlastní sítí květinářství a díky spolupráci s nejlepšími floristkami, floristy a dodavateli, vám garantuje tu nejvyšší kvalitu všech nabízených produktů.

S City Flora, budete mít 100 % jistotu, že květiny budou vždy čerstvé, pečlivě a s láskou vázané, kvalitně zabalené a včas doručené.Do ciziny jsou květiny doručovány do druhého dne a v rámci Česka v den přijetí vaší objednávky.
Květiny můžete poslat kamkoli, na jakoukoli soukromou adresu, do restaurací, hotelů, nemocnic, kostelů, obřadních síní, společností i firem. Pokud si nejste zcela jisti, jakou květinu zvolit, s výběrem té nejvhodnější květinové vazby, i se zpracování objednávky se vám zde rádi a ochotně poradí.

S květinovou a dárkovou službou City Flora zajistíte radost svým blízkým po celých 365 dnů v roce, a to i v případě, že jste si vzpomněli na poslední chvíli.Vše vyřídíte v několika jednoduchých krocích na internetovém portálu květinářství online a zbytek necháte již na ostatních. Můžeme vám zaručit, že budete spokojeni.

růžové květy

Radost ve třech krocích:
1.      Vyberte si z bohaté nabídkykvětin podle druhu nebo podle příležitosti
2.      Vyplňte doručovací údaje: jméno obdarované osoby, text věnování, datum, čas doručení
3.      Zaplaťte online

Výhody:

·         Rychlost
·         Kvalita
·         Široká nabídka květin i dárků
·         Možnost věnování ke každé kytici
·         Věrnostní slevy
·         Speciální nabídky